Hakkımızda

Hakkımızda

( 4072 )
  • Kurumsal Hakkımızda

Farklı, kullanışlı ve kaliteli: 1999 yılında ilk ürünümüzü ortaya çıkardığımızdan beri başarı öykümüzün bir özetidir.
Kaliteliyi ön planda tutan üretim anlayışı ile SETAŞ METAL, Türkiye ve Dünya’da şantiye ve yurt sektörüne hitap etmektedir.
Hizmet ettiğimiz sektörde ülkemizin dışa bağımlılığı sonlandırmak, daha iyi ürünler geliştirerek ürün yelpazesini genişletmek ve müşterilerimizin verimliliğini artıracak çözümler sunmak hedefleri ile çıkılan yolda başarılı bir şekilde ilerlemekteyiz.
Son derece yetenekli özel ekibimiz; kaynak, satın alma, ürün tasarımı, iç tasarım ve ürün teknolojisi konularında geniş deneyime sahiptir. İstisnai ürünler ve üstün müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.
Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen SETAŞ GRUBU, yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

logo

Son derece yetenekli özel ekibimiz; satın alma, fiyat teklifi alma, tasarım ve projelendirme konularında geniş deneyime sahiptir ve sizlere istisnai müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyacaktır.

GÜVENİLİR

Müşterilerimizi tüm süreçlerimizin merkezinde tutar, her zaman en doğru işbirliği imkanları sunarız.

UYGUN FİYAT

Kaliteden asla ödün vermeden; sizlere en uygun koşullarda ve hesaplı fiyatlar sunarız

KALİTE

Kalite ve sürdürülebilirlik prensibiyle; yeni yatırımlar, fikir, proje ve ürünler geliştiririz.

7/24 HİZMET

1999'dan bu yana ilk günkü heyecanımızla zamanında teslim prensibiyle çalışırız.