Şantiye Mobilyaları Gardırop Modelleri

Perge Ahşap Gardırop

  • Kod :
  • ST02-02-20
  • Ölçü :
  • 45x80x180 cm
  • Renk :
  • Sütlü Kahve
  • Hacim :
  • 0.216 m³

Ölçü: 80cm x 50cm x 180cm Üst taç ve dolap gövdesi 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Dolap rafları ve kapakları 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Arkalık 8...

Efes Ahşap Gardırop

Ölçü: 80cm x 50cm x 180cm Üst taç ve dolap gövdesi 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Dolap rafları ve kapakları 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Arkalık 8...

Assos Ahşap Gardırop

Ölçü: 80cm x 50cm x 180cm Üst taç, 30mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Dolap rafları, kapakları ve dolap gövdesi 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Ar...

Truva Ahşap Gardırop

Ölçü: 80cm x 50cm x 180cm Üst taç, 30mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Dolap rafları, kapakları ve dolap gövdesi 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı olacaktır. Bir k...


1 - 4 den ( 4 ) kayıtlar
Gardırop Modelleri
SETAŞ METAL olarak kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren bir anlayışıya sahibiz.

1999 yılı itibariyle kurulan şirketimiz; o günden bu güne, çalışmış olduğu sektördeki tecrübesini kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik kavramlarıyla birleştirerek, ürünleri zamanında teslim prensibiyle faaliyetlerini ve başarısını sürdüren bir firmadır.

Şantiye Mobilyaları grubumuzda yer alan Gardırop Modelleri ürünlerimizle ilgili pek çok model ve seri ile ilgili sizlere seçenekler sunulmaktadır.

Türkiye içinde Ankara ve çevre iller başta olmak üzere; şehirler arası tüm ilçelere gönderim imkanı, anlaşmalı kargo ve ambarlarımız ile mümkündür.

Seçeceğiniz Ürün modeli ve serisi için verilebilecek minimum sipariş adedi, standart modellerde 1 adet ve üzeri olmaktadır. Özel üretimlerde minumum sayı teklif ile size bildirilecektir.

Maksimum kargo etme süresi, sipariş tarihinde sizlere teklif formu ile bildirilecektir, ancak çoğu ürün gruplarında genellikle stoklar elimizde bulunmaktadır.

TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlara uygun hammadeler kullanılarak imalat yapılmaktadır.

Ürünlerde; Genişlik , Derinlik, Yükseklik ve hacim bilgisi ürün modeline göre değişmektedir, ambalajlarda ve ürün bilgisi içinde yer almaktadır.

Gardırop Modelleri Ürün kategorisinde yer alan tüm seri ve modeller hakkında; bilgi almak ve teklif talebinde bulunmak için bize yazabilir, bizi +90 (312) 353 86 16 çağrı merkezimizden arayabilirsiniz

SETAŞ METAL olarak hedeflerimiz, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da; "Kalitenin sürekliliğini sağlamak" ve "Müşterilerimizi tüm süreçlerimizin merkezinde tutarak, onların isteklerini zamanında ve kaliteli olarak karşılamak" anlayışıyla inovatif ürünler ve modeller geliştiren, sanayiye ve paydaşlarına değer katan, dinamik bir çözüm ortağı olmaktır.